Ford Mondeo Titanium TDCi 2.0 140KM

Mam przyjemność zaoferować Państwu bogato wyposażone auto rodzinne Ford Mondeo Titanium kombi z dynamicznym i oszczędnym silnikiem TDCi 2.0 140km. Stan bardzo dobry: auto zadbane i bezwypadkowe.

Samochód zakupiłem w 2012 roku w warszawskim salonie Forda w programie Używane Jak Nowe. Miał wówczas przejechane zaledwie 32 tys. km. Zanim go nabyłem był leasingowany przez bardzo krótki okres. Nasza rodzina korzystała z niego prawie wyłącznie w podróżach międzymiastowych na trasach szybkiego ruchu i autostradach (A1 do Gdańska i A2 do Zielonej Góry). Rzadko używany w mieście, gdyż do pracy jeżdżę metrem, a żona ma swoje auto. Nikt nigdy w nim nie palił, nigdy nie jechało nim żadne zwierzę. O auto, z resztą jak o wszystko co posiadam, bardzo dbałem: regularnie serwisowany był w ASO, a raz na kwartał oddawałem go do Auto Spa, gdzie na lakier nakładano mu teflon lub twardy wosk. W tym roku miał praną tapicerkę i wymieniony akumulator. Samochód posiada normalne ślady użytkowania. Garażowany w parkingu podziemnym.

Jeśli poszukują Państwo zadbanego, bogato wyposażonego, niezawodnego, dynamicznego, oszczędnego, dużego i bardzo komfortowego auta dla trzy lub czteroosobowej rodziny, nie ma sensu szukać dalej. Zapraszam do obejrzenia. Oczywiście można auto sprawdzić w wybranej stacji diagnostycznej.

Wyposażenie:
– OC+AC+ubezpieczenie szyb ważne do lipca 2017
– komplet opon zimowych i letnich
– …

Instagram did not return a 200.

Follow on Instagram